Ako na registráciu

Vítajte na škole Elite Way School. Dúfam, že tu bude veľa študentov, ktorí sa budú chcieť registrovať. Registrácia je jednoduchá: na e-mail pasqual.gandia@post.sk mi napíšte tieto údaje: meno študenta(najprv podľa telenovely REBELDE, čiže Roberta Pardo - Rey a.t.ď., keď budú mená obsadené, môžete si vymyslieť, avšak nemôžu byť tie isté mená viac ako jeden krát - keď však bude Roberta Pardo - Rey, druhýkrát môže byť ako Roberta Pardo, alebo Robertita Pardo - Rey), potom mi napíšte e-mailovú adresu a vložte fotografiu, ktorú uverejním vo fotogalérii. Registrácia učiteľa je trochu iná - učiteľ mi napíše svoje meno, e-mail, predmet, ktorý chce vyučovať a vloží fotografiu. Potom tu je ešte zaraďovanie do izieb - aj kvôli tomu potrebujeme vašu e-mailovú adresu, aby sme vám mohli oznámiť, do ktorej izby pôjdete. Avšak na nástenku mi môžete napísať ku komu by ste chceli ísť. Na vašu registráciu sa vám ozveme do dvoch týždňov, ak nie, sme na dovolenke. Teším sa na vás, z pozdravom riaditeľ školy Pasqual Gandía.

Použité mená:

Miguel Arango, Giovanni Chávez, Roberta Pardo, Guadalupe Fernández, Miuška Colluciova, Nikki Culcci, José Lujan, Roberta Pardo Rey Reyová, Mía Colucci - Cácerés, Diegušo Bustamante, Pončíto Herrerský, Diego Bustamante